Pro partnery Telefon +420 417 568 023

Náš příběh

Firma Klimax byla založena panem Vladislavem Dlouhým v roce 1994. V roce 1999 jsme se z fyzické osoby stali právnickou osobu s názvem KLIMAX Teplice s.r.o. Od začátku se zabýváme výrobou, dodávkou montáží a servisem vzduchotechniky a klimatizací. Své dodavatele si pečlivě vybíráme, proto nabízíme kvalitní výrobky od firem Toshiba, Hokkaido, Inventor, pro které jsme přímým dovozcem.

Mezi naše priority patří spokojenost zákazníků, proto nás můžete zastihnout v našem dispečinku 24 hodin denně. K dispozici Vám je i nepřetržitá servisní výjezdová služba. Záruční i pozáruční servis dodávaných zařízení provádíme našimi zaměstnanci, kteří mají bohatou praxi a navštěvují pravidelná školení. Neváhejte nás proto kontaktovat!

 

Politika ISM

Žijeme politikou ISM (integrovaný systém managementu). Pečlivě kontrolujeme pracovní postupy včetně výsledků s ohledem na kvalitu. V našem sebezdokonalování se snažíme využívat zpětnou vazbu od zákazníků. Dbáme i o naše zaměstnance, kterým se snažíme zlepšovat pracovní podmínky a prostředí, dbáme na úroveň jejich bezpečnosti a zdraví. Tím je chceme motivovat k lepší práci. 

Nejde nám jen o kvantitu, ale především o kvalitu za použití přiměřených nákladů, aby naše zařízení byla dostupná širšímu spektru zákazníků. Držíme krok s technickým rozvojem, vědeckým poznáním a potřebami spotřebitelů.

 

Jsme ekologičtí! Naše výrobky šetří přírodu – mají minimální vliv na ozonovou vrstvu či globální oteplování. Také jsme získali certifikaci systému odběru a zpětného využití obalu.

Zajímají Vás další certifikace? Všechny je najdete zde.

 

Od ministerstva životního prostředí ČR máme všechna potřebná povolení:

  • Povolení pro servisní činnost a skladování freonů podle zákona č. 86/2002 Sb. o ochraně ovzduší
  • Povolení pro dovoz, vývoz regulovaných látek a pro výrobu zařízení, která regulované látky obsahují
  • Povolení podle § 29 odst. 4/ zákona č. 86/2002 Sb. o ochraně ovzduší a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů řešící zapsání do registru revizních techniků chladících a klimatizačních zařízení.

 

  

Náš sortiment

Do našeho sortimentu patří zejména distribuce klimatizačních jednotech a vzduchotechniky značek Toshiba, Hokkaido a Inventor. Zabýváme se také profesionálním servisem těchto jednotek.

Spokojení klienti
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace